Uitslagen Jeugd

zaterdag
20-04-19
1-7
Leonidas - W JO15-2 - SCG JO15-1
competitie
zaterdag
20-04-19
0-5
Sportclub Susteren JO19-2 - SCG JO19-1
competitie
woensdag
17-04-19
8-2
SCG JO8-1 - Heer JO8-1
competitie
zaterdag
13-04-19
8-3
VV ALFA SPORT JO10-1 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
13-04-19
6-6
SCG JO10-2 - RKVV Neerbeek JO10-1
competitie
zaterdag
13-04-19
15-0
SCG JO10-3 - Heer JO10-2
competitie
zaterdag
13-04-19
5-1
SCG JO12-1 - RKVVL/Polaris JO12-3
competitie
zaterdag
13-04-19
3-3
SJO BMR/SNC'14 JO13-1 - SCG JO13-1
competitie
zaterdag
13-04-19
8-0
SCG JO15-1 - Bunde JO15-2
competitie
zaterdag
13-04-19
2-4
SJO BMR/SNC'14 JO17-2 - SCG JO17-1
competitie
zaterdag
13-04-19
1-1
SJO Krijtland JO7-3/JO7-4 - SCG JO7-1
competitie
zaterdag
13-04-19
8-8
SJO BMR/SNC'14 JO8-1 - SCG JO8-2
competitie
zaterdag
06-04-19
8-6
SCG JO10-1 - FC Kerkrade - West JO10-1
competitie
zaterdag
06-04-19
5-11
Willem I JO10-1 - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
06-04-19
1-3
SJO Krijtland JO10-3 - SCG JO10-3
competitie
zaterdag
06-04-19
1-12
SJO Krijtland JO12-1 - SCG JO12-1
competitie
zaterdag
06-04-19
6-1
SCG JO13-1 - Scharn JO13-3
competitie
zaterdag
06-04-19
5-0
SCG JO17-1 - Scharn JO17-5
competitie
zaterdag
06-04-19
7-16
SCG JO7-1 - Heer JO7-1/JO7-2
competitie
zaterdag
06-04-19
4-3
SCG JO8-2 - Sportclub Jekerdal JO8-3
competitie
woensdag
03-04-19
11-4
SCG JO12-1 - ST SV Meerssen/RVU JO12-2
competitie
zaterdag
30-03-19
1-2
Bunde JO10-1G - SCG JO10-1
beker
zaterdag
30-03-19
9-0
Berg'28 JO10-1 - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
30-03-19
2-3
Sportclub Jekerdal JO15-5 - SCG JO15-1
competitie
zaterdag
30-03-19
3-24
VV Hellas JO7-3-JO7-4G - SCG JO7-1
competitie
zaterdag
30-03-19
13-1
SCG JO8-1 - Scharn JO8-2
competitie
woensdag
27-03-19
24-1
Walram JO10-2 - SCG JO10-3
competitie
woensdag
27-03-19
7-2
SVME JO8-4 - SCG JO8-2
competitie
zaterdag
23-03-19
13-9
Walram JO10-1 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
23-03-19
10-0
SCG JO10-2 - Sportclub Jekerdal JO10-3
competitie
zaterdag
23-03-19
0-1
SCG JO10-3 - Sportclub Jekerdal JO10-4
competitie
zaterdag
23-03-19
3-3
SCG JO12-1 - Sportclub Jekerdal JO12-3
competitie
zaterdag
23-03-19
4-1
Geulsche Boys JO13-1G - SCG JO13-1
competitie
zaterdag
23-03-19
2-1
SCG JO15-1 - Scharn JO15-4
competitie
zaterdag
23-03-19
1-3
SJO Krijtland JO17-2 - SCG JO17-1
competitie
zaterdag
23-03-19
11-12
Eijsden JO7-1/JO7-2 - SCG JO7-1
competitie
zaterdag
23-03-19
1-11
SCG JO8-1 - SV Geuldal JO8-1
competitie
zaterdag
23-03-19
4-10
Geulsche Boys JO8-1 - SCG JO8-2
competitie
zaterdag
16-03-19
9-12
ST SV Meerssen/RVU JO10-1 - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
16-03-19
3-4
ST RKSV Minor/Wijnandia JO12-1 - SCG JO12-1
competitie
zaterdag
09-03-19
3-1
Scharn JO17-4 - SCG JO17-1
competitie
woensdag
27-02-19
3-7
SCG JO10-2 - Bunde JO10-2
competitie
zaterdag
23-02-19
7-6
RKASV JO10-1 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
23-02-19
6-1
SCG JO10-3 - SJO ZW'19-SVS JO10-2
competitie
zaterdag
23-02-19
12-3
SCG JO12-1 - Scharn JO12-4
competitie
zaterdag
23-02-19
1-4
Caesar JO13-2 - SCG JO13-1
competitie
zaterdag
23-02-19
3-1
SCG JO15-1 - Geertruidse Boys JO15-1G
competitie
zaterdag
23-02-19
3-2
Leonidas - W JO17-2 - SCG JO17-1
competitie
zaterdag
23-02-19
1-0
SCG JO19-1 - ST SV Meerssen/RVU JO19-1
competitie
zaterdag
23-02-19
5-2
SCG JO7-1 - RKHSV JO7-1/JO7-2
competitie
zaterdag
23-02-19
3-3
Heer JO8-2 - SCG JO8-1
competitie
zaterdag
16-02-19
7-2
SCG JO10-1 - OVCS JO10-1G
competitie
zaterdag
16-02-19
2-5
SCG JO10-2 - SJO Krijtland JO10-2
competitie
zaterdag
16-02-19
7-1
SVME JO10-1 - SCG JO10-3
competitie
zaterdag
16-02-19
1-1
De Ster JO13-2G - SCG JO13-1
competitie
zaterdag
16-02-19
13-0
SCG JO15-1 - SJO BMR/SNC'14 JO15-2
competitie
zaterdag
16-02-19
1-1
SCG JO19-1 - Caesar JO19-2
competitie
zaterdag
16-02-19
0-4
SCG JO7-1 - RKVVL/Polaris JO7-1/JO7-2
competitie
zaterdag
16-02-19
7-2
Keer JO8-1 - SCG JO8-1
competitie
zaterdag
16-02-19
4-4
Keer JO8-2 - SCG JO8-2
competitie
zaterdag
09-02-19
11-1
V.V. Schaesberg JO10-2 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
09-02-19
6-8
SCG JO10-3 - Eijsden JO10-3G
competitie
zaterdag
09-02-19
0-2
Walram JO12-1 - SCG JO12-1
competitie
zaterdag
09-02-19
5-2
SCG JO13-1 - RKVV Neerbeek JO13-1G
competitie
zaterdag
09-02-19
3-3
SCG JO17-1 - Keer JO17-1
competitie
zaterdag
09-02-19
0-4
SJO BMR/SNC'14 JO7-1/JO7-2 - SCG JO7-1
competitie
zaterdag
09-02-19
7-1
SCG JO8-1 - ST RKSV Minor/Wijnandia JO8-1G
competitie
zaterdag
09-02-19
12-2
SCG JO8-2 - SV Hulsberg JO8-1
competitie
zaterdag
22-12-18
8-0
Bunde JO19-1 - SCG JO19-1
competitie
zaterdag
15-12-18
10-1
SCG JO10-1 - Haslou JO10-2
beker
zaterdag
15-12-18
9-1
SCG JO12-1 - Scharn JO12-4
competitie
zaterdag
15-12-18
3-4
SCG JO15-1 - I.B.C.'03 JO15-1
competitie
zaterdag
15-12-18
4-8
Scharn JO17-5 - SCG JO17-1
competitie
zaterdag
15-12-18
1-1
Eijsden JO19-2 - SCG JO19-1
competitie
donderdag
13-12-18
0-2
SCG JO17-1 - Willem I JO17-1
competitie
zaterdag
08-12-18
11-4
Sportclub Jekerdal JO10-3 - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
08-12-18
0-13
SCG JO10-3 - RKVVL/Polaris JO10-2
competitie
zaterdag
08-12-18
4-1
Keer JO12-1 - SCG JO12-1
competitie
zaterdag
08-12-18
3-1
Keer JO19-1 - SCG JO19-1
competitie
zaterdag
08-12-18
5-5
RKVVL/Polaris JO8-2 - SCG JO8-1
competitie
zaterdag
01-12-18
4-9
RKVVL/Polaris JO10-1 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
01-12-18
4-4
SCG JO10-2 - Daalhof JO10-3
competitie
zaterdag
01-12-18
9-4
Scharn JO10-3 - SCG JO10-3
competitie
zaterdag
01-12-18
1-3
SCG JO12-1 - RKASV JO12-2
competitie
zaterdag
01-12-18
1-5
Geertruidse Boys JO13-1G - SCG JO13-1
competitie
zaterdag
01-12-18
0-3
SCG JO15-1 - Bunde JO15-1
competitie
zaterdag
01-12-18
1-12
Sportclub Jekerdal JO17-5 - SCG JO17-1
competitie
zaterdag
01-12-18
3-0
SCG JO19-1 - vv SCM JO19-1
competitie
zaterdag
01-12-18
14-14
SCG JO7-1 - ST Schimmert/GSV'28 JO7-1/JO7-2
competitie
zaterdag
01-12-18
11-6
SCG JO8-1 - SVME JO8-3
competitie
zaterdag
24-11-18
8-3
SCG JO10-1 - Leonidas - W JO10-1
competitie
zaterdag
24-11-18
3-9
Eijsden JO10-3G - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
24-11-18
1-17
SCG JO10-3 - Leonidas - W JO10-2
competitie
zaterdag
24-11-18
1-0
ST GSV'28/Schimmert JO15-1 - SCG JO15-1
competitie
zaterdag
24-11-18
1-2
SCG JO17-1 - SJO BMR/SNC'14 JO17-2
competitie
zaterdag
24-11-18
0-0
Sportclub Jekerdal JO19-2 - SCG JO19-1
competitie
zaterdag
24-11-18
12-2
SCG JO7-1 - RKUVC JO7-1/JO7-2
competitie
zaterdag
24-11-18
7-1
SVME JO8-2 - SCG JO8-1
competitie
woensdag
21-11-18
2-5
SCG JO15-1 - SV Hulsberg JO15-1
competitie
zaterdag
17-11-18
10-6
SCG JO10-1 - Scharn JO10-2
competitie
zaterdag
17-11-18
4-5
SCG JO10-2 - Scharn JO10-3
competitie
zaterdag
17-11-18
10-0
SVME JO10-1 - SCG JO10-3
competitie
zaterdag
17-11-18
6-1
SCG JO12-1 - Sportclub Jekerdal JO12-3
competitie
zaterdag
17-11-18
6-0
SCG JO13-1 - Leonidas - W JO13-2
competitie
zaterdag
17-11-18
2-2
SCG JO15-1 - RKUVC JO15-1
competitie
zaterdag
17-11-18
10-1
ST. Voerendaal/RKSVB JO7-3G - SCG JO7-1
competitie
zaterdag
17-11-18
14-4
SCG JO8-1 - SJO Krijtland JO8-3
competitie
woensdag
14-11-18
1-1
SCG JO15-1 - VV Hellas JO15-1G
competitie
zaterdag
10-11-18
3-6
ST Voerendaal/RKSVB JO10-1 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
10-11-18
1-4
Eijsden JO10-2G - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
10-11-18
11-9
SCG JO10-3 - Eijsden JO10-3G
competitie
zaterdag
10-11-18
8-1
Eijsden JO12-2 - SCG JO12-1
competitie
zaterdag
10-11-18
0-3
Bunde JO13-2 - SCG JO13-1
competitie
zaterdag
10-11-18
2-5
EHC/Heuts JO15-1 - SCG JO15-1
competitie
zaterdag
10-11-18
2-2
SCG JO17-1 - Leonidas - W JO17-2
competitie
zaterdag
10-11-18
7-0
SJO Heuvelland JO19-1 - SCG JO19-1
competitie
zaterdag
10-11-18
5-16
SCG JO7-1 - Willem I JO7-1/JO7-2
competitie
zaterdag
10-11-18
7-6
RKASV JO8-2 - SCG JO8-1
competitie
zaterdag
03-11-18
0-6
SVME JO10-1 - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
03-11-18
4-6
SCG JO10-3 - SVME JO10-2
competitie
zaterdag
03-11-18
4-0
SCG JO13-1 - vv SCM JO13-1
competitie
zaterdag
03-11-18
9-0
SJO Krijtland JO15-2 - SCG JO15-1
competitie
zaterdag
03-11-18
2-5
SCG JO17-1 - Sportclub Jekerdal JO17-4
competitie
zaterdag
03-11-18
3-0
ST SV Meerssen/RVU JO19-1 - SCG JO19-1
competitie
zaterdag
03-11-18
8-16
Scharn JO7-3/JO7-4 - SCG JO7-1
competitie
zaterdag
03-11-18
3-10
Scharn JO8-3 - SCG JO8-1
competitie
woensdag
31-10-18
4-15
Geertruidse Boys JO10-1 - SCG JO10-1
beker
zaterdag
27-10-18
7-2
SCG JO10-1 - RKVVL/Polaris JO10-1
competitie
zaterdag
27-10-18
10-1
SCG JO10-2 - SCG JO10-3
competitie
zaterdag
27-10-18
1-10
SCG JO10-2 - SCG JO10-3
competitie
zaterdag
27-10-18
7-1
SCG JO13-1 - Geertruidse Boys JO13-1G
competitie
zaterdag
27-10-18
20-0
SCG JO7-1 - SV Hulsberg JO7-1
competitie
zaterdag
27-10-18
4-2
SCG JO8-1 - RKHSV JO8-1
competitie
donderdag
25-10-18
6-3
Spaubeek JO15-1 - SCG JO15-1
competitie
zaterdag
20-10-18
2-9
SCG JO10-2 - Leonidas JO10-1
beker
zaterdag
20-10-18
14-0
Caesar JO8-1 - SCG JO8-1
beker
zaterdag
13-10-18
10-2
Leonidas - W JO10-1 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
13-10-18
3-7
Sportclub Jekerdal JO10-4 - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
13-10-18
2-13
SCG JO10-3 - Daalhof JO10-3
competitie
zaterdag
13-10-18
1-5
ST SV Meerssen/RVU JO12-2 - SCG JO12-1
competitie
zaterdag
13-10-18
2-1
SCG JO17-1 - SJO Krijtland JO17-2
competitie
zaterdag
13-10-18
5-10
SV Meerssen JO7-1G - SCG JO7-1
competitie
zaterdag
13-10-18
2-5
Eijsden JO8-2G - SCG JO8-1
competitie
zaterdag
06-10-18
2-7
Scharn JO10-2 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
06-10-18
8-7
SCG JO10-2 - Leonidas - W JO10-2
competitie
zaterdag
06-10-18
7-1
Eijsden JO10-2G - SCG JO10-3
competitie
zaterdag
06-10-18
7-4
SCG JO12-1 - Geusselt Sport JO12-1
competitie
zaterdag
06-10-18
1-10
Leonidas - W JO13-2 - SCG JO13-1
competitie
zaterdag
06-10-18
1-6
Walram JO15-2 - SCG JO15-1
competitie
zaterdag
06-10-18
0-2
SCG JO19-1 - RKVVL/Polaris JO19-2
competitie
zaterdag
06-10-18
2-2
SCG JO7-1 - Berg'28 JO7-1/JO7-2
competitie
zaterdag
06-10-18
7-4
SCG JO8-1 - Heer JO8-2
competitie
woensdag
03-10-18
3-3
SCG JO10-2 - SVME JO10-2
competitie
zaterdag
29-09-18
15-6
RKVVL/Polaris JO10-2 - SCG JO10-2
competitie
zaterdag
29-09-18
1-7
SCG JO10-3 - Sportclub Jekerdal JO10-4
competitie
zaterdag
29-09-18
2-5
RKVVL/Polaris JO12-3 - SCG JO12-1
competitie
zaterdag
29-09-18
6-0
SCG JO13-1 - Bunde JO13-2
competitie
zaterdag
29-09-18
0-9
Bunde JO15-2 - SCG JO15-1
competitie
zaterdag
29-09-18
4-1
SCG JO17-1 - Scharn JO17-4
competitie
zaterdag
29-09-18
0-3
ST Schimmert/GSV'28 JO7-1/JO7-2 - SCG JO7-1
competitie
zaterdag
29-09-18
5-9
Leonidas - W JO8-2 - SCG JO8-1
competitie
zaterdag
22-09-18
5-8
RKASV JO10-1 - SCG JO10-1
competitie
zaterdag
22-09-18
5-3
Sportclub Jekerdal JO10-3 - SCG JO10-3
competitie
zaterdag
22-09-18
3-5
SCG JO12-1 - SVME JO12-1
competitie
zaterdag
22-09-18
1-1
vv SCM JO13-1 - SCG JO13-1
competitie
zaterdag
22-09-18
12-0
SCG JO15-1 - Daalhof JO15-3
competitie
zaterdag
22-09-18
1-2
SVME JO17-1 - SCG JO17-1
competitie
zaterdag
22-09-18
3-1
SCG JO19-1 - Berg'28 JO19-1
competitie
zaterdag
22-09-18
5-12
SCG JO7-1 - Walram JO7-1G
competitie
zaterdag
22-09-18
10-0
SCG JO8-1 - ST SV Meerssen/RVU JO8-2
competitie
maandag
17-09-18
2-1
SCG JO12-1 - SVME JO12-1
beker
zaterdag
15-09-18
1-9
Eijsden JO10-2 - SCG JO10-1
beker
zaterdag
15-09-18
11-4
SCG JO10-2 - Sportclub Jekerdal JO10-4
beker
zaterdag
15-09-18
0-15
SCG JO10-3 - Keer JO10-1
beker
zaterdag
15-09-18
5-9
SCG JO12-1 - Eijsden JO12-1
beker
zaterdag
15-09-18
4-2
SCG JO15-1 - Sportclub Jekerdal JO15-3
beker
zaterdag
15-09-18
5-5
SVME JO17-1 - SCG JO17-1
beker
zaterdag
15-09-18
0-5
SCG JO19-1 - Heer JO19-1
beker
zaterdag
15-09-18
3-9
Eijsden JO8-2G - SCG JO8-1
beker
woensdag
12-09-18
5-6
SCG JO10-1 - SVME JO10-1
beker
zaterdag
08-09-18
8-13
Leonidas - W JO10-2 - SCG JO10-2
beker
zaterdag
08-09-18
15-0
SJO Krijtland JO10-2 - SCG JO10-3
beker
zaterdag
08-09-18
7-1
SCG JO13-1 - Geertruidse Boys JO13-1G
beker
zaterdag
08-09-18
0-6
SCG JO15-1 - Daalhof JO15-1
beker
zaterdag
08-09-18
4-3
Eijsden JO17-2 - SCG JO17-1
beker
zaterdag
08-09-18
12-1
Leonidas - W JO19-1 - SCG JO19-1
beker
zaterdag
08-09-18
10-3
SCG JO8-1 - SJO Krijtland JO8-3
beker
zaterdag
01-09-18
17-1
SCG JO10-1 - RKHSV JO10-1
beker
zaterdag
01-09-18
10-5
SCG JO10-2 - RKVVL/Polaris JO10-2
beker
zaterdag
01-09-18
3-18
SCG JO10-3 - Eijsden JO10-3
beker
zaterdag
01-09-18
0-12
SCG JO12-1 - RKHSV JO12-1
beker
zaterdag
01-09-18
1-5
SCG JO13-1 - SJO BMR/SNC'14 JO13-1
beker
zaterdag
01-09-18
2-3
SCG JO15-1 - RKHSV JO15-2
beker
zaterdag
01-09-18
7-0
SCG JO17-1 - SJO BMR/SNC'14 JO17-2
beker
zaterdag
01-09-18
1-7
SCG JO19-1 - vv SCM JO19-1
beker
zaterdag
01-09-18
1-21
SVME JO8-3 - SCG JO8-1
beker

Uitslagen

Senioren

22-04-19
competitie
SCG 1 - RKASV 1
5-2
20-04-19
vriendschappelijk
Slekker Boys - SCG Veteranen
2-1
14-04-19
competitie
Schimmert 1 - SCG 1
8-0
Alle uitslagen Senioren >

Jeugd

20-04-19
competitie
Leonidas - W JO15-2 - SCG JO15-1
1-7
20-04-19
competitie
Sportclub Susteren JO19-2 - SCG JO19-1
0-5
17-04-19
competitie
SCG JO8-1 - Heer JO8-1
8-2
Alle uitslagen Jeugd >

SCG Agenda

vrijdag 26 april '19
Ophalen Oud Papier team vrijwilligers ouders jeugdleden
...

vrijdag 31 mei '19
Ophalen Oud Papier team veteranen
...

vrijdag 28 juni '19
Ophalen Oud Papier team 1-2-4-5
...

SCG Jarigen