SCG Programma

zaterdag 20 oktober '18

SCG JO10-2 - Leonidas JO10-1 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Caesar JO8-1 - SCG JO8-1 beker

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



Keer Veteranen - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 21 oktober '18

SCG 5 - Scharn 6 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Raymond Candel



Bekerveld 4 - SCG 2 beker

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



Willem I 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



dinsdag 23 oktober '18

IBC'03 1 - SCG 1 vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



donderdag 25 oktober '18

Spaubeek JO15-1 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 18:45 verzamelen: 17:45



zaterdag 27 oktober '18

SCG JO10-2 - SCG JO10-3 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-2 - SCG JO10-3 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO7-1 - SV Hulsberg JO7-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO8-1 - RKHSV JO8-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-1 - RKVVL/Polaris JO10-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO13-1 - Geertruidse Boys JO13-1G competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO12-1 - Scharn JO12-4 competitie

aanvang: 13:00 verzamelen: 12:00



Scharn JO17-5 - SCG JO17-1 competitie

aanvang: 13:00 verzamelen: 12:00



SCG JO19-1 - SVME JO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



vv Bunde Veteranen - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 28 oktober '18

Leonidas - W 4 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SVME 4 - SCG 5 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 4 - Leonidas - W 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - Bunde 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



woensdag 31 oktober '18

Geertruidse Boys JO10-1 - SCG JO10-1 beker

aanvang: 18:30 verzamelen: 17:30



zaterdag 03 november '18

Scharn JO8-3 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 08:45 verzamelen: 07:45



SCG JO10-3 - SVME JO10-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Scharn JO7-3/JO7-4 - SCG JO7-1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SVME JO10-1 - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO13-1 - vv SCM JO13-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SJO Krijtland JO15-2 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 13:15 verzamelen: 12:15



SCG JO17-1 - Sportclub Jekerdal JO17-4 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



ST SV Meerssen/RVU JO19-1 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



SCG Veteranen - Spcl. Jekerdal Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 04 november '18

SCG 5 - IASON 1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 2 - DBSV 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Daalhof 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 10 november '18

ST Voerendaal/RKSVB JO10-1 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



Eijsden JO10-2G - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO10-3 - Eijsden JO10-3G competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO7-1 - Willem I JO7-1/JO7-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKASV JO8-2 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Eijsden JO12-2 - SCG JO12-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SJO Heuvelland JO19-1 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



Bunde JO13-2 - SCG JO13-1 competitie

aanvang: 13:15 verzamelen: 12:15



EHC/Heuts JO15-1 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 13:15 verzamelen: 12:15



SCG JO17-1 - Leonidas - W JO17-2 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



SCG Veteranen - Mheerder Boys Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 11 november '18

SV Meerssen 4 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



Daalhof 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 5 - RKUVC 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



woensdag 14 november '18

SCG JO15-1 - VV Hellas JO15-1G competitie

aanvang: 19:00 verzamelen: 18:00



zaterdag 17 november '18

SCG JO10-1 - Scharn JO10-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO10-2 - Scharn JO10-3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO8-1 - SJO Krijtland JO8-3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



ST. Voerendaal/RKSVB JO7-3G - SCG JO7-1 competitie

aanvang: 10:15 verzamelen: 09:15



SVME JO10-1 - SCG JO10-3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO12-1 - Sportclub Jekerdal JO12-3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO13-1 - Leonidas - W JO13-2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO15-1 - RKUVC JO15-1 competitie

aanvang: 13:30 verzamelen: 12:30



SCG JO19-1 - Walram JO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



SCG Veteranen - BSV Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 18 november '18

Eijsden 5 - SCG 5 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 4 - Willem I 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - RKHSV 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



woensdag 21 november '18

SCG JO15-1 - SV Hulsberg JO15-1 competitie

aanvang: 19:00 verzamelen: 18:00



zaterdag 24 november '18

SCG JO10-1 - Leonidas - W JO10-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO10-3 - Leonidas - W JO10-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO7-1 - RKUVC JO7-1/JO7-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SVME JO8-2 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Eijsden JO10-3G - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



ST GSV'28/Schimmert JO15-1 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 13:45 verzamelen: 12:45



SCG JO17-1 - SJO BMR/SNC'14 JO17-2 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



Sportclub Jekerdal JO19-2 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 25 november '18

Willem I 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Eijsden 4 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 5 - Willem I 6 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - Haslou 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 01 december '18

Scharn JO10-3 - SCG JO10-3 competitie

aanvang: 08:45 verzamelen: 07:45



SCG JO10-2 - Daalhof JO10-3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO7-1 - ST Schimmert/GSV'28 JO7-1/JO7-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO8-1 - SVME JO8-3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKVVL/Polaris JO10-1 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO12-1 - RKASV JO12-2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Geertruidse Boys JO13-1G - SCG JO13-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO15-1 - Bunde JO15-1 competitie

aanvang: 13:30 verzamelen: 12:30



Sportclub Jekerdal JO17-5 - SCG JO17-1 competitie

aanvang: 13:30 verzamelen: 12:30



SCG JO19-1 - vv SCM JO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



zondag 02 december '18

Schimmert 3 - SCG 5 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 4 - I.B.C.'03 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 2 - Scharn 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKASV 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 08 december '18

Sportclub Jekerdal JO10-3 - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 08:45 verzamelen: 07:45



RKVVL/Polaris JO8-2 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-3 - RKVVL/Polaris JO10-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Keer JO12-1 - SCG JO12-1 competitie

aanvang: 10:15 verzamelen: 09:15



Keer JO19-1 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 13:15 verzamelen: 12:15



SCG JO15-1 - I.B.C.'03 JO15-1 competitie

aanvang: 13:30 verzamelen: 12:30



SCG JO17-1 - Willem I JO17-1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



zondag 09 december '18

SCG 5 - SV Hulsberg 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Sportclub Jekerdal 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



SCG 1 - Schimmert 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 15 december '18

Eijsden JO19-2 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



zondag 16 december '18

SCG 2 - RKVVL/Polaris 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Keer 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 22 december '18

Bunde JO19-1 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



Uitslagen

Senioren

20-10-18
vriendschappelijk
Keer Veteranen - SCG Veteranen
3-2
14-10-18
competitie
SCG 1 - Vaesrade 1
2-1
14-10-18
competitie
SCG 4 - RKASV 4
0-3
Alle uitslagen Senioren >

Jeugd

20-10-18
beker
SCG JO10-2 - Leonidas JO10-1
2-9
20-10-18
beker
Caesar JO8-1 - SCG JO8-1
14-0
13-10-18
competitie
Leonidas - W JO10-1 - SCG JO10-1
10-2
Alle uitslagen Jeugd >

SCG Agenda

vrijdag 26 oktober '18
Ophalen Oud Papier
...

vrijdag 30 november '18
Ophalen Oud Papier
...

zaterdag 15 december '18
Sporthal 't Vroendel gereserveerd
...

SCG Jarigen