SCG Programma

woensdag 18 september '19

SCG JO12-1 - SJO BMR/SNC'14 JO12-1 competitie

aanvang: 18:45 verzamelen: 17:45



zaterdag 21 september '19

Daalhof JO10-3 - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



RKASV JO7-1 - SCG JO7-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Leonidas - W JO8-1 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-1 - Sportclub Jekerdal JO9-4 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SV Geuldal JO11-2 - SVO DVC'16 JO11-1G competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



Sportclub Jekerdal JO10-2 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 10:15 verzamelen: 09:15



SCG JO11-1 - Bunde JO11-2G competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Daalhof JO14-1 - SCG JO14-1 competitie

aanvang: 12:30 verzamelen: 11:30



ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO15-1 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 12:30 verzamelen: 11:30



Heer JO19-1 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



Daalhof - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 22 september '19

Leonidas - W 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKVVM 4 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - RKHSV 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - RKHSV 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 28 september '19

SCG JO10-1 - Daalhof JO10-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO10-2 - Heer JO10-3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO7-1 - RVU JO7-1/JO7-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO8-1 - RKASV JO8-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Eijsden JO11-2G - SCG JO11-1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



Berg'28 JO12-1 - SCG JO12-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SVO DVC'16 JO11-1G - Berg'28 JO11-2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO14-1 - vv SCM JO14-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG JO15-1 - RKHSV JO15-1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



SCG JO19-1 - Scharn JO19-3 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



SCG Veteranen - Willem I vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 29 september '19

SCG 4 - Heer 5 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - RKHSV 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Geertruidse Boys 3 - SCG 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKVVM 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 05 oktober '19

Daalhof JO7-1 - SCG JO7-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SV Meerssen JO8-1 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-1 - SVME JO9-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Haslou JO10-1 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 10:15 verzamelen: 09:15



RKUVC JO11-1 - SVO DVC'16 JO11-1G competitie

aanvang: 10:45 verzamelen: 09:45



Eijsden JO10-3G - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Berg'28 JO11-2 - SCG JO11-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO12-1 - Heer JO12-2 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



RKASV JO14-1 - SCG JO14-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG JO15-1 - Daalhof JO15-1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



Berg'28 JO19-1 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



SCG Veteranen - Geuldal vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 06 oktober '19

Keer 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - Heer 7 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Keer 3 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKVVL/Polaris 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 12 oktober '19

Sportclub Jekerdal JO9-5 - SCG JO9-1 competitie

aanvang: 08:45 verzamelen: 07:45



SCG JO10-2 - Sportclub Jekerdal JO10-5 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO8-1 - Heer JO8-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKHSV JO10-1 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG JO11-1 - ST RKSVB/Voerendaal JO11-2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SJO UBC JO12-2 - SCG JO12-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Scharn JO15-2 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 11:15 verzamelen: 10:15



SCG JO14-1 - SV Hulsberg JO14-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG JO19-1 - Sportclub Jekerdal JO19-4 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



Ro/Gr LVC - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 13 oktober '19

SCG 4 - BMR 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - Geusselt Sport 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Geusselt Sport 3 - SCG 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - Rood Groen LVC'01 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 19 oktober '19

Keer - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 20 oktober '19

Willem I 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 26 oktober '19

Geertruidse Boys JO9-1 - SCG JO9-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-1 - Heer JO10-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO7-1 - Willem I JO7-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO8-1 - SJO Krijtland JO8-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SJO Krijtland JO10-3 - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SV Geuldal JO11-2 - SCG JO11-1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



ST RKSVB/Voerendaal JO11-2 - SVO DVC'16 JO11-1G competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO12-1 - Daalhof JO12-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



RKHSV JO14-1G - SCG JO14-1 competitie

aanvang: 12:45 verzamelen: 11:45



SCG JO15-1 - SJO Krijtland JO15-1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



Spaubeek JO19-1 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



SCG Veteranen - Bunde vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 27 oktober '19

Geertruidse Boys 2 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SVME 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - vv SCM 6 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - SV Geuldal 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 02 november '19

SCG JO10-1 - Sportclub Jekerdal JO10-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO10-2 - RKHSV JO10-4G competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO7-1 - RKASV JO7-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-1 - RKASV JO9-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Scharn JO12-3 - SCG JO12-1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



Willem I JO8-1 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO11-1 - Berg'28 JO11-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SVO DVC'16 JO11-1G - Scharn JO11-3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO14-1 - Daalhof JO14-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SV Meerssen JO15-2 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 12:30 verzamelen: 11:30



SCG JO19-1 - I.B.C.'03 JO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



SCG Veteranen - Jekerdal I vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 03 november '19

SCG 4 - Eijsden 5 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - Daalhof 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Leonidas - W 5 - SCG 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



FC Gulpen 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 09 november '19

Heer JO9-3 - SCG JO9-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-2 - Keer JO10-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RVU JO7-1/JO7-2 - SCG JO7-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO8-1 - RKHSV JO8-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Daalhof JO10-1 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SV Meerssen JO12-1 - SCG JO12-1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



vv SCM JO14-1 - SCG JO14-1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SVO DVC'16 JO11-1G - Berg'28 JO11-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO15-1 - Sportclub Jekerdal JO15-2 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



SCG JO19-1 - Scharn JO19-2 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



SCG Veteranen - Mheer vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 10 november '19

SCG 4 - Leonidas - W 6 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - vv SCM 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKASV 5 - SCG 3 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



SCG 1 - SV Zwart - Wit '19 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 16 november '19

SCG JO10-1 - Haslou JO10-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO7-1 - Daalhof JO7-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Eijsden JO8-1 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-1 - Daalhof JO9-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Bunde JO10-2 - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG JO11-1 - SVO DVC"16 JO11-1G competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO11-1 - SVO DVC'16 JO11-1G competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO12-1 - Sportclub Jekerdal JO12-2 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG JO14-1 - RKASV JO14-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



Bunde JO15-1 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 13:30 verzamelen: 12:30



Leonidas - W JO19-2 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



Geulle - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 17 november '19

Heer 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SVME 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - Sportclub Jekerdal 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



zaterdag 23 november '19

Keer JO8-1 - SCG JO8-1 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-1 - RKHSV JO10-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKHSV JO10-3G - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO7-1 - SJO Krijtland JO7-3/JO7-4 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-1 - Leonidas - W JO9-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SV Hulsberg JO14-1 - SCG JO14-1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SVME JO11-2 - SVO DVC'16 JO11-1G competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG JO12-1 - RKVVL/Polaris JO12-2 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



Sportclub Jekerdal JO11-4M - SCG JO11-1 competitie

aanvang: 11:45 verzamelen: 10:45



SCG JO15-1 - RKUVC JO15-1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



SCG JO19-1 - RKVV Neerbeek JO19-1G competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



Fortuna - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 24 november '19

DBSV 5 - SCG 3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG 4 - FC Bemelen 2 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - BMR 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Leonidas - W 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 30 november '19

RKVVL/Polaris JO9-4 - SCG JO9-1 competitie

aanvang: 08:45 verzamelen: 07:45



SCG JO10-2 - Sportclub Jekerdal JO10-6 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Heer JO10-1 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



Willem I JO7-1 - SCG JO7-1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



RKUVC JO11-1 - SCG JO11-1 competitie

aanvang: 10:45 verzamelen: 09:45



SVO DVC'16 JO11-1G - Eijsden JO11-2G competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Geulsche Boys JO12-1 - SCG JO12-1 competitie

aanvang: 11:15 verzamelen: 10:15



SCG JO14-1 - RKHSV JO14-1G competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



Willem I JO19-1 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 13:00 verzamelen: 12:00



SCG JO15-1 - RKVVL/Polaris JO15-2 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



SCG Veteranen - Susteren vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 01 december '19

RKASV 4 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



RKASV 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - SVME 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - WDZ 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 07 december '19

SCG JO9-1 - SVME JO9-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



vv SCM JO10-1 - SCG JO10-2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG JO11-1 - Scharn JO11-3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO12-1 - Walram JO12-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SV Hulsberg JO15-1 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



Sportclub Jekerdal JO11-4M - SVO DVC'16 JO11-1G competitie

aanvang: 11:45 verzamelen: 10:45



Walram JO19-2 - SCG JO19-1 competitie

aanvang: 12:30 verzamelen: 11:30



RKASV - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 08 december '19

SCG 4 - SV Meerssen 5 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



Daalhof 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 2 - Eijsden 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



DBSV 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



zondag 15 december '19

SCG 1 - Keer 1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



zondag 26 januari '20

SCG 1 - RKASV 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 02 februari '20

RKHSV 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG 4 - RKVVM 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - Leonidas - W 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKHSV 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 09 februari '20

Leonidas - W 6 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 3 - RKASV 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



vv SCM 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG 1 - RKVVM 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 16 februari '20

Sportclub Jekerdal 5 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 4 - SVME 5 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - Heer 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Rood Groen LVC'01 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 08 maart '20

Geusselt Sport 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - Geertruidse Boys 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



BMR 4 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - RKVVL/Polaris 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 15 maart '20

SCG 4 - Keer 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - Keer 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Heer 7 - SCG 3 competitie

aanvang: 13:00 verzamelen: 12:00



SV Geuldal 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 22 maart '20

SCG 1 - FC Gulpen 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 29 maart '20

SCG 3 - Leonidas - W 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



FC Bemelen 2 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



BMR 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



RKASV 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 05 april '20

SCG 4 - RKASV 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SVME 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 2 - RKASV 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Keer 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 19 april '20

Eijsden 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SV Meerssen 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - Daalhof 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - DBSV 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 26 april '20

SV Zwart - Wit '19 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 10 mei '20

RKHSV 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



Heer 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 3 - Geusselt Sport 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - Willem I 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 17 mei '20

SCG 4 - Geertruidse Boys 2 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - SVME 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



vv SCM 6 - SCG 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



WDZ 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zondag 24 mei '20

Eijsden 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



Daalhof 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - DBSV 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - Leonidas - W 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



Uitslagen

Senioren

08-09-19
beker
Caesar 3 - SCG 2
4-5
08-09-19
beker
SCG 3 - De Ster 4
3-1
08-09-19
beker
SCG 4 - GSV'28 4
8-0
Alle uitslagen Senioren >

Jeugd

07-09-19
beker
SJO Krijtland JO10-3 - SCG JO10-2
7-12
07-09-19
vriendschappelijk
SCG JO12-1 - BMR JO12-2
15-0
07-09-19
beker
SCG JO19-1 - Keer JO19-1
4-3
Alle uitslagen Jeugd >

SCG Agenda

vrijdag 27 september '19
Ophalen Oud Papier SCG 2
...

vrijdag 25 oktober '19
Ophalen Oud Papier SCG 3
...

vrijdag 29 november '19
Ophalen Oud Papier SCG 4
...

SCG Jarigen