SCG Programma

zaterdag 17 augustus '19

Kerkrade West 1 - SCG 1 vriendschappelijk

aanvang: 18:00 verzamelen: 17:00



zondag 18 augustus '19

RKHSV 2 - SCG 2 vriendschappelijk

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



dinsdag 20 augustus '19

SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



donderdag 22 augustus '19

SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 2 - Leonidas 2 vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00

scheidsrechter: n.n.b.



zaterdag 24 augustus '19

SCG JO9-1 - Geertruidse boys JO9-1 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKHSV JO10-1 - SCG JO10-1 beker

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 1 - IBC 1 vriendschappelijk

aanvang: 18:00 verzamelen: 17:00



zondag 25 augustus '19

SCG 2 - Keer 2 vriendschappelijk

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



dinsdag 27 augustus '19

SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



donderdag 29 augustus '19

SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



zaterdag 31 augustus '19

SCG JO10-1 - Sportclub Jekerdal JO10-2 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO10-2 - Eijsden JO10-2 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKHSV JO8-1 - SCG JO8-1 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



Eijsden JO9-2 - SCG JO9-1 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKHSV JO11-2 - SCG JO11-1 beker

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG JO12-1 - Eijsden JO12-1 beker

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG JO14-1 - Daalhof JO14-1 beker

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG JO15-1 - RKHSV JO15-2 beker

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



SJO Krijtland JO19-1 - SCG JO19-1 beker

aanvang: 15:15 verzamelen: 14:15



SCG Veteranen - St. Geertruid vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 01 september '19

Bunde 4 - SCG 3 beker

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



Sportclub Jekerdal 5 - SCG 4 beker

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - Haslou 4 beker

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - SNC'14 1 beker

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



dinsdag 03 september '19

SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



donderdag 05 september '19

SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



zaterdag 07 september '19

SCG JO8-1 - Eijsden JO8-1 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SJO Krijtland JO10-3 - SCG JO10-2 beker

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



vv SCM JO14-1 - SCG JO14-1 beker

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG JO19-1 - Keer JO19-1 beker

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



Leonidas - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 08 september '19

SCG 4 - GSV'28 4 beker

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



Caesar 3 - SCG 2 beker

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - De Ster 4 beker

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



dinsdag 10 september '19

SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



woensdag 11 september '19

SCG JO11-1 - SVME JO11-1 beker

aanvang: 19:00 verzamelen: 18:00



donderdag 12 september '19

SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



zaterdag 14 september '19

SCG JO10-1 - Eijsden JO10-1 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKHSV JO10-3G - SCG JO10-2 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO8-1 - Sportclub Jekerdal JO8-3 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-1 - SVME JO9-1 beker

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SVO DVC"16 JO11-1G - SCG JO11-1 beker

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG JO12-1 - SJO BMR/SNC'14 JO12-1 beker

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG JO14-1 - RKHSV JO14-1G beker

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



Eijsden JO15-2 - SCG JO15-1 beker

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



SCG JO19-1 - Berg'28 JO19-1 beker

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



LHC - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 15 september '19

SCG 4 - Spaubeek 3 beker

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



UOW '02 3 - SCG 2 beker

aanvang: 10:15 verzamelen: 09:15



SVME 5 - SCG 3 beker

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



BMR 1 - SCG 1 beker

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



dinsdag 17 september '19

SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 1 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



donderdag 19 september '19

SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



SCG 2 - trainen vriendschappelijk

aanvang: 20:00 verzamelen: 19:00



zaterdag 21 september '19

Daalhof - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 22 september '19

SCG 2 - n.n.b. competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - n.n.b. competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30



zaterdag 28 september '19

SCG Veteranen - Willem I vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 05 oktober '19

SCG Veteranen - Geuldal vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 12 oktober '19

Ro/Gr LVC - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zaterdag 19 oktober '19

Keer - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zaterdag 26 oktober '19

SCG Veteranen - Bunde vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 02 november '19

SCG Veteranen - Jekerdal I vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 09 november '19

SCG Veteranen - Mheer vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 16 november '19

Geulle - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zaterdag 23 november '19

Fortuna - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zaterdag 30 november '19

SCG Veteranen - Susteren vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 07 december '19

RKASV - SCG Veteranen vriendschappelijk

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



SCG Agenda

vrijdag 30 augustus '19
Ophalen Oud Papier SCG 1
...

vrijdag 27 september '19
Ophalen Oud Papier SCG 2
...

vrijdag 25 oktober '19
Ophalen Oud Papier SCG 3
...

SCG Jarigen