SCG Programma

donderdag 18 januari '18

Spcl. Jekerdal 1 - SCG 1

aanvang: 19:30 verzamelen: 18:30



zaterdag 20 januari '18

SCG JO7-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-2 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-3 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO9-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO13-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



zondag 21 januari '18

SCG 1 - vv SCM 1

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00

scheidsrechter: SMO



zaterdag 27 januari '18

SCG JO7-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-2 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-3 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO9-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO12-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



zondag 28 januari '18

FC Gulpen 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 03 februari '18

SCG JO7-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-2 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-3 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO9-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO13-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Sportclub Jekerdal JO13-3 - SCG JO13-1 beker

aanvang: 11:45 verzamelen: 10:45



zondag 04 februari '18

SCG 3 - DBSV 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



SCG 4 - Sibbe 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



SCG 1 - Willem 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Eva Wolfs



zondag 18 februari '18

Heer 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 4 - Geuldal 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



Geulsche Boys 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



vrijdag 23 februari '18

SCG JO7-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-2 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO9-3 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO10-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO9-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG JO12-1 - Sporthal 't Vroendel

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



zondag 25 februari '18

SNC'14 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - Daalhof 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



SCG 4 - vv SCM 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



SNC'14 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 04 maart '18

SCG 2 - Partij 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



RKVVL/Polaris 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKHSV 3 - SCG 3 competitie

aanvang: 11:15 verzamelen: 10:15



SCG 1 - Sibbe 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Jurre Rietdijk



zondag 11 maart '18

BMR 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - Sportclub Jekerdal 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



SCG 4 - Heer 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



RKMVC 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 18 maart '18

Leonidas - W 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



IASON 2 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - WDZ 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Ben Hanssen



SCG 1 - I.B.C.'03 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 25 maart '18

Willem 1 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 2 - RKASV 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Willem 1 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG 1 - Partij 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Thijs Heusschen



zondag 01 april '18

SCG 3 - Willem 1 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



Vijlen 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 08 april '18

Daalhof 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 4 - Walram 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Nyswiller 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 15 april '18

SVME 3 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 2 - Geertruidse Boys 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



RKVVL/Polaris 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - FC Gulpen 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Robinyo Gorissen



zondag 22 april '18

RKIVV 1 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - Scharn 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



SCG 4 - Berg'28 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



Geertruidse Boys 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 29 april '18

SCG 2 - Walram 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Geertruidse Boys 3 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



zondag 06 mei '18

SCG 1 - FC Bemelen 1 competitie

aanvang: 14:15 verzamelen: 13:15

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Raff Hakke



zondag 13 mei '18

SV Geuldal 3 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



SCG 1 - RKUVC 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 20 mei '18

DBSV 5 - SCG 3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG 2 - Rood Groen LVC'01 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Sibbe 2 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



FC Bemelen 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 27 mei '18

Walram 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - Heer 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



SCG 4 - Geertruidse Boys 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



SCG 1 - Geulsche Boys 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



Uitslagen

Senioren

17-12-17
competitie
Rood Groen LVC'01 2 - SCG 2
2-1
17-12-17
competitie
Heer 5 - SCG 4
8-0
03-12-17
competitie
SCG 1 - Geertruidse Boys 1
7-2
Alle uitslagen Senioren >

Jeugd

16-12-17
competitie
ST SV Meerssen/RVU JO13-2 - SCG JO13-1
2-3
09-12-17
competitie
SCG JO10-1 - SV Hulsberg JO10-1
7-2
09-12-17
competitie
Heer JO17-1 - SCG JO17-1
3-0
Alle uitslagen Jeugd >

SCG Agenda

vrijdag 26 januari '18
Ophalen Oud Papier
...

vrijdag 23 februari '18
Ophalen Oud Papier
...

vrijdag 30 maart '18
Ophalen Oud Papier
...

SCG Jarigen