SCG Programma

zaterdag 18 november '17

SV Meerssen JO9-2 - SCG JO9-2 competitie

uitgesteld



Haslou JO9-3G - SCG JO9-3 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



DVC'16 JO11-1M - Groene Ster JO11-6M competitie

uitgesteld



Eijsden JO13-2 - SCG JO13-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKHSV JO7-1/RKHSV JO7-2 - SCG JO7-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-1 - Leonidas - W JO9-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



DVC'16 MO15-1 - Caesar MO15-1 competitie

aanvang: 10:45 verzamelen: 09:45

locatie: Sportpark 't Brook



Berg'28 JO15-2 - SCG JO15-1 competitie

aanvang: 10:45 verzamelen: 09:45



DVC'16 JO13-1M - RKASV JO13-2 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00

locatie: Sportpark Ir. Mirland



SCG JO12-1 - Langeberg JO12-1 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



DVC'16 MO17-1 - SJO Weltania Bekkerveld MO17-1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

locatie: Sportpark Ir. Mirland



DVC'16 MO19-1 - SJO Heuvelland MO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00

scheidsrechter: Erik Bongaerts

locatie: Sportpark 't Brook



SCG JO17-1 - Bunde JO17-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00

scheidsrechter: Ben Hanssen



BSV Limburgia - SCG Veteranen competitie

aanvang: 17:00 verzamelen: 16:00



zondag 19 november '17

Scharn 3 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



DVC'16 VR1 - WDZ VR1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Philip Gorissen

locatie: Sportpark 't Brook



SCG 2 - RKIVV 1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Ben Hanssen



Berg'28 4 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 1 - Vijlen 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Vince Boosten

sponsor van de dag: QNH Consulting



woensdag 22 november '17

SV Geuldal JO10-1 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 18:30 verzamelen: 17:30



donderdag 23 november '17

Bunde MO17-1 - DVC'16 MO17-1 competitie

aanvang: 19:30 verzamelen: 18:30



zaterdag 25 november '17

SCG JO7-1 - SJO BMR/SNC'14 JO7-1/SJO BMR/SNC'14 JO7-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKHSV JO9-2 - SCG JO9-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-2 - Keer JO9-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-3 - RKHSV JO9-4 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO10-1 - Keer JO10-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Scharn JO13-4 - DVC'16 JO13-1M competitie

aanvang: 11:15 verzamelen: 10:15



Scharn MO15-1 - DVC'16 MO15-1 competitie

aanvang: 11:15 verzamelen: 10:15



SCG JO15-1 - ST RKVVM/Gulpen/Sibbe JO15-2 competitie

aanvang: 13:00 verzamelen: 12:00



Merefeldia MO19-1 - DVC'16 MO19-1 competitie

aanvang: 13:30 verzamelen: 12:30



Sporting Heerlen MO17-1 - DVC'16 MO17-1 competitie

aanvang: 14:00 verzamelen: 13:00



Geertruidse Boys JO17-1G - SCG JO17-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00



zondag 26 november '17

Schimmert VR1 - DVC'16 VR1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



RKASV 4 - SCG 2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG 4 - Willem 1 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



RKUVC 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 02 december '17

Scharn JO11-7 - DVC'16 JO11-1M competitie

aanvang: 08:45 verzamelen: 07:45



FC Gulpen JO9-2 - SCG JO9-3 competitie

aanvang: 09:00 verzamelen: 08:00



SCG JO7-1 - SVME JO7-3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-1 - Berg'28 JO9-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SVME JO9-1 - SCG JO9-2 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



WDZ JO10-1G - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



DVC'16 MO15-1 - Groene Ster MO15-1 competitie

aanvang: 10:45 verzamelen: 09:45

locatie: Sportpark 't Brook



SCG JO12-1 - Geulsche Boys JO12-1 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



RKHSV JO13-2 - SCG JO13-1 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



DVC'16 MO17-1 - ST RKHSV/RKASV MO17-1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

locatie: Sportpark Ir. Mirland



DVC'16 MO19-1 - SJO Weltania Bekkerveld MO19-1 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00

scheidsrechter: Erik Bongaerts

locatie: Sportpark 't Brook



SCG JO17-1 - Scharn JO17-3 competitie

aanvang: 15:00 verzamelen: 14:00

scheidsrechter: Ben Hanssen



zondag 03 december '17

Rood Groen LVC'01 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - DBSV 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



SCG 4 - Sibbe 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



RKHSV VR1 - DVC'16 VR1 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG 1 - Geertruidse Boys 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Eva Wolfs



zaterdag 09 december '17

RKHSV JO9-3 - SCG JO9-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-2 - RVU JO9-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO9-3 - SJO BMR/SNC'14 JO9-3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



SCG JO10-1 - SV Hulsberg JO10-1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKVVL/Polaris JO13-3 - DVC'16 JO13-1M competitie

aanvang: 12:30 verzamelen: 11:30



SCG JO15-1 - ST RKASV/Geusselt Sport JO15-2 competitie

aanvang: 13:00 verzamelen: 12:00



Heer JO17-1 - SCG JO17-1 competitie

aanvang: 13:00 verzamelen: 12:00



Voerendaal MO17-1 - DVC'16 MO17-1 competitie

aanvang: 13:15 verzamelen: 12:15



V.V. Schaesberg MO19-1 - DVC'16 MO19-1 competitie

aanvang: 13:30 verzamelen: 12:30



zondag 10 december '17

Heer 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



DVC'16 VR1 - Geusselt Sport VR1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30

locatie: Sportpark 't Brook



SCG 2 - Walram 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Geertruidse Boys 3 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



Geulsche Boys 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:15 verzamelen: 13:15

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 16 december '17

SV Hulsberg JO10-1 - SCG JO10-1 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



ST SV Meerssen/RVU JO13-2 - SCG JO13-1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



zondag 17 december '17

Heer 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



DVC'16 VR1 - Scharn VR1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30

locatie: Sportpark 't Brook



SCG 3 - Spaubeek 3 beker

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Philip Gorissen



SCG 1 - FC Bemelen 1 competitie

aanvang: 14:15 verzamelen: 13:15

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Raff Hakke



zondag 21 januari '18

SCG 1 - vv SCM 1

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00

scheidsrechter: SMO



zondag 28 januari '18

FC Gulpen 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zaterdag 03 februari '18

ST SJO BMR/SNC'14/Heuvelland MO15-1 - DVC'16 MO15-1 beker

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



zondag 04 februari '18

SCG 1 - Willem 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Evan Laumen



zondag 25 februari '18

SNC'14 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - Daalhof 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



SCG 4 - vv SCM 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



Leonidas - W VR1 - DVC'16 VR1 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



SNC'14 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 04 maart '18

SCG 2 - Partij 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



DVC'16 VR1 - Weltania VR1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

locatie: Sportpark Ir. Mirland



RKVVL/Polaris 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKHSV 3 - SCG 3 competitie

aanvang: 11:15 verzamelen: 10:15



SCG 1 - Sibbe 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Jurre Rietdijk



zondag 11 maart '18

BMR 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - Sportclub Jekerdal 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



SCG 4 - Heer 5 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Scharn VR1 - DVC'16 VR1 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



RKMVC 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 18 maart '18

Leonidas - W 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



IASON 2 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



DVC'16 VR1 - Geertruidse Boys VR1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

locatie: Sportpark Ir. Mirland



SCG 2 - WDZ 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Ben Hanssen



SCG 1 - I.B.C.'03 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 25 maart '18

Willem 1 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



DVC'16 VR1 - Schimmert VR1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

locatie: Sportpark Ir. Mirland



SCG 2 - RKASV 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Willem 1 5 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:30 verzamelen: 10:30



SCG 1 - Partij 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Thijs Heusschen



zondag 01 april '18

SCG 3 - Willem 1 4 competitie

uitgesteld



Vijlen 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 08 april '18

SVME VR1 - DVC'16 VR1 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00

locatie: Sportpark Ir. Mirland



Daalhof 2 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 4 - Walram 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Nyswiller 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 15 april '18

SVME 3 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 2 - Geertruidse Boys 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



RKVVL/Polaris 4 - SCG 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



ST SV Geuldal/SV Sibbe VR1 - DVC'16 VR1 competitie

aanvang: 12:00 verzamelen: 11:00



SCG 1 - FC Gulpen 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders

pupil van de week: Robinyo Gorissen



zondag 22 april '18

WDZ VR1 - DVC'16 VR1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



RKIVV 1 - SCG 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



SCG 3 - Scharn 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



SCG 4 - Berg'28 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



Geertruidse Boys 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 13 mei '18

SV Geuldal 3 - SCG 4 competitie

aanvang: 10:00 verzamelen: 09:00



DVC'16 VR1 - RKMVC VR1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

locatie: Sportpark Ir. Mirland



SCG 2 - DBSV 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Ben Hanssen



SCG 1 - RKUVC 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 20 mei '18

DBSV 5 - SCG 3 competitie

aanvang: 09:30 verzamelen: 08:30



DVC'16 VR1 - RKHSV VR1 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

locatie: Sportpark Ir. Mirland



SCG 2 - Rood Groen LVC'01 2 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



Sibbe 2 - SCG 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00



FC Bemelen 1 - SCG 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



zondag 27 mei '18

Geusselt Sport VR1 - DVC'16 VR1 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



Walram 3 - SCG 2 competitie

aanvang: 10:30 verzamelen: 09:30



SCG 3 - Heer 4 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Paul Mullenders



SCG 4 - Geertruidse Boys 3 competitie

aanvang: 11:00 verzamelen: 10:00

scheidsrechter: Bert Hollanders



SCG 1 - Geulsche Boys 1 competitie

aanvang: 14:30 verzamelen: 13:30

scheidsrechter: Bert Hollanders



Uitslagen

Senioren

12-11-17
competitie
DBSV 4 - SCG 2
4-6
12-11-17
competitie
RKMVC VR1 - DVC'16 VR1
2-2
05-11-17
competitie
SCG 1 - RKMVC 1
3-1
Alle uitslagen Senioren >

Jeugd

15-11-17
competitie
Geertruidse Boys JO15-1G - SCG JO15-1
3-5
11-11-17
competitie
Langeberg JO11-4M - DVC'16 JO11-1M
3-0
11-11-17
competitie
Daalhof JO13-3 - DVC'16 JO13-1M
7-1
Alle uitslagen Jeugd >

SCG Agenda

vrijdag 24 november '17
Ophalen Oud Papier
...

vrijdag 29 december '17
Ophalen Oud Papier
...

vrijdag 26 januari '18
Ophalen Oud Papier
...

SCG Jarigen